1
2


polecamy:

banery reklamowe, wizytówki www, usługi hostingowe, sklepy internetowe, banery, szyldy reklamowe, gadżety reklamowe, modernizacje stron www

Projektowanie stron www na bazie systemów CMS

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS)

CMS to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie internetowym zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.
Tworzymy rozbudowane serwisy oparte na autorskich systemach CMS, tworzonych pod konkretne potrzeby Klienta. Oferujemy również serwisy www oparte na ogólnodostępnych systemach CMS-ów Open Source, które zdecydowanie obniżają koszty projektu jednocześnie oferując wysoki poziom techniczny.
Do najpopularniejszych systemów Open Source należą:
Joomla – modułowa budowa oraz duży zasób dodatków pozwalają stworzyć dowolną witrynę www która z całą pewnością odpowie na każde zapotrzebowanie, a dodając do tego ciekawą szatę graficzną otrzymujemy profesjonalną witrynę internetową.
Drupal – bardzo ciekawa propozycja pozwalająca na dowolne konfigurowanie witryny według potrzeb, automatyczne tworzenie blogów czy zespołową pracę na serwisem www.
Wordpress – wprawdzie stworzony głównie do tworzenia blogów, ze względu na swą prostotę w administrowaniu, doskonale sprawdza się również jako rozbudowany serwis internetowy.
Wybór systemu CMS jest uzależniony od wymogów danego projektu jego funkcjonalności oraz budżetu przeznaczonego na realizację projektu.

Dobry system CMS powinien posiadać następujące możliwości:
• dodawanie i edycja metadanych dla każdej z podstron,
• tworzenie nowych podstron oraz ich edycja,
• segregować bazę e-maili osób, które zapisały się do newslettera na stronie,
• wysyłać wiadomości do subskrybentów,
• zbierać informacje z formularza kontaktowego,
• zarządzać różnego rodzaju aplikacjami internetowymi.

Nie ważne, jaką formę będzie miała Twoja strona i jakie funkcjonalności będzie posiadała – dobrze dobrany i skonfigurowany system CMS to narzędzie, które ułatwi Ci prowadzenie biznesowej strony internetowej. zobacz realizacjeartin.pl - projektowanie i budowa stron internetowych www, sklepy internetowe, systemy CMS, hosting, Prestashop, Joomla, Wordpress, studio reklamy Częstochowa