1
2


zobacz też:

projektowanie stron www, strony internetowe dla firm, usługi hostingowe, sklepy internetowe, reklama internetowa, Joomla, Prestashop, grafika www, modernizacje stron www

Projektowanie stron www

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS)

Modernizacje stron www

Hosting, konta mailowe, wsparcie techniczne

e-sklepy, handel online

Reklama kompleksowo - studio reklamy

Kompleksowo, fachowo i za rozsądną cenę. Opracowanie skutecznej reklamy to trudny i często skomplikowany proces wymagający dużo inwencji i kreatywności. Dlatego naszym Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie procesu od przygotowania projektu reklamy do jego realizacji.

Opracowujemy i wykonujemy banery reklamowe, szyldy, kasetony podświetlane, neony, przestrzenne loga firmowe ze styroduru i innych materiałów. W naszej ofercie znajdują się także litery 3D, tablice informacyjne i kierunkowe, wykonywane w dowolnej technice z wycinaniem laserowym włącznie. Wykonane przez nas reklamy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne są odporne na warunki atmosferyczne.
Zapewniamy także obsługę imprez targowych i wystawienniczych: przygotowujemy i budujemy stoiska, banery reklamowe, ekspozycje, witryny sklepowe.

Oklejanie samochodów
Od wielu już lat zajmujemy się oklejaniem samochodów firmowych i mamy w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie. Do oklejania samochodów stosujemy specjalistyczne folie oraz folie magnetyczne. Grafika reklamowa na samochodach może być umieszczona na karoserii, plandekach lub szybach. Przygotowujemy reklamy dopasowane indywidualnie, do każdej marki samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Reklama mobilna, to nie tylko oklejanie samochodów, ale także oklejanie autobusów oraz reklama na tramwajach
Przy projektowaniu reklamy na samochodach wykorzystujemy aktualną bazę wszystkich najnowszych modeli samochodów również w wersji 3D.

Identyfikacja wizualna
Wspomagając ten proces opracowujemy systemy identyfikacji wizualnej dla firm i produktów zawierające w sobie loga, znaki firmowe, papiery firmowe, tablice informacyjne, materiały reklamowe o ujednoliconej symbolice i szacie graficznej.

Gadżety reklamowe
W naszej ofercie mamy szeroki wybór gadżetów reklamowych. Zarówno tanich, popularnych, przeznaczonych do masowej dystrybucji, jak: długopisy, breloki, podkładki pod mysz, kubki, smycze, zegary, parasole, pendrive'y, czy zapalniczki, jak i droższych, bardziej ekskluzywnych upominków reklamowych, przeznaczonych do budowania wizerunku firmy wśród wąskiej, wymagającej grupy Klientów: organizery, wieczne pióra, portfele itp. Projektujemy i wykonujemy nadruki na gadżetach reklamowych: logo firmy, dane adresowe, hasła reklamowe.

Zawsze staramy się dopasować nośnik i formę materiałów reklamowych do indywidualnych potrzeb Klienta i wymagań przekazu informacyjnego tak aby zapewnić ich maksymalną skuteczność.

Nasze studio reklamowe obsługuje głównie rynek lokalny - Częstochowa i okolice, ale nasze realizacje (bilbordy, banery, szyldy) można spotkać praktycznie na terenie całego kraju.
Naszą specjalnością jest: poligrafia, fotografia reklamowa, reklama przestrzenna, oklejanie samochodów, identyfikacja wizualna, witryny dynamiczne w technologii Flash, banery, reklamy internetowe, pozycjonowanie, hosting, rejestracja domen, skrzynki pocztowe e-mail,

zobacz realizacjeartin.pl - banery reklamowe, bilbordy, poligrafia reklamowa, ulotki, gadżety, studio reklamy Częstochowa