1
2


polecamy:

banery reklamowe, strony internetowe dla firm, usługi hostingowe, sklepy internetowe, oklejanie samochodów, identyfikacja wizualna, gadżety reklamowe, modernizacje stron www

Projektowanie witryn internetowych - strony www

projektowanie stron www

Projektujemy oraz wykonujemy strony internetowe dla firm i klientów indywidualnych z uwzględnieniem potrzeb klienta oraz z zachowaniem indywidualnego charakteru każdego projektu.

Projektowane przez nas strony są w pełni zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu strona jest wyświetlana poprawnie na różnych przeglądarkach oraz dobrze odbierana przez wyszukiwarki co ma znaczący wpływ na pozycje.Mamy indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów a nasze projekty witryn internetowych zawsze są wykonywane z uwzględnieniem Państwa preferencji estetycznych oraz w zgodzie z profilem działalnoości . Wszystkie nasze produkty są pisane przez wykwalifikowanych programistów i grafików. Możemy zaoferować Państwu:
- projektowanie stron www,
- serwisy z możliwością zarządzania treścią - CMS
- tworzenie portali tematycznych
- prezentacje multimedialne
- wizytówki internetowe
- grafikę reklamową – banery, animacje
- pozycjonowanie stron
- sklepy internetowe
- hosting na własnych serwerach

Standardowa oferta witryny prezentującj małe i średnie firm, wraz z panelem administracyjnym do zarządzania treścią i zdjęciami zawiera:
- indywidualny projekt graficzny
- 5-15 podstron (zakładek)
- panel CMS do zarządzania treścią i zdjęciami w każdej zakładce
- interaktywna mapka Google
- formularz kontaktowy wraz z danymi firmy
- wykupienie domeny - adresu Państwa witryny
- hosting - utrzymanie strony www na naszym serwerze

Nasza firma zajmuje się również pozycjonowaniem witryn www, jednak w tym przypadku nie ma standardów, każda strona i fraza jest wyceniana oddzielnie. Cena jest uzależniona od konkurencyjności danego słowa lub frazy w wyszukiwarce Google. Oferujemy tylko pozycje TOP 1-10 czyli pierwszą stronę w wyszukiwarce. Pozycjonujemy domeny zarówno w Polsce jak i na całym świecie.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Strony internetowe i Internet to przyszłość w skali całego świata. Dzięki posiadaniu własnej wizytówki czy witryny www, Państwa oferta jest dostępna dla potencjalnych Klientów przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, co w znacznym stopniu przekłada się na zyski i zadowolenie.

W procesie tworzenia witryny www obowiązują proste zasady:
1.strona ma być ładna i estetyczna
2.strona ma się szybko ładować
3.strona ma przynosić korzyść materialną lub podnosić prestiż i wiarygodność klienta

Wykonując projekt strony www trzymamy się sprawdzonych procedur pracy:
1.Określenie założeń projektu w oparciu o potrzeby Klienta oraz celu który spełniać ma witryna. Określamy harmonogram prac oraz ustalamy budżet projektu.
2.Przedstawiamy wstępny projekt graficzny oraz układ i zasady nawigacji. Po akceptacji projektu nanoszone są ewentualne poprawki i sugestie Klienta.
3.Po akceptacji projektu witryna jest uzupełniana i tworzona jest kompletna wersja strony www. Po zakończeniu tego etapu witryna jest gotowa do publikacji pod dowolną domeną internetową.

Oferyjemy również projekty oparte na systemach Joomla, Wordpress, Drupal i wielu innych.


Ceny już od 200 zł!!!

zobacz realizacjeartin.pl - projektowanie i budowa stron internetowych www, sklepy internetowe, systemy CMS, hosting, banery reklamowe, studio reklamy Częstochowa