1
2


polecamy:

serwery www,ulotki, systemy CMS, sklepy internetowe, oklejanie samochodów, identyfikacja wizualna, gadżety reklamowe, modernizacje stron www

Projektowanie stron www

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS)

Modernizacje stron www

Hosting, konta mailowe, wsparcie techniczne

e-sklepy - projektowanie sklepów internetowych, handel online

Sklepy internetowe stanowią nieodzowny składnik polityki sprzedażowej wielu firm i pozwalają na zwielokrotnienie zysków naszych Klientów. Pomyśl! O ile łatwiej jest zaprezentować potencjalnemu Klientowi dany produkt czy usługę, podczas gdy siedzi on przed monitorem swojego komputera we własnym domu, popijając ciepłą herbatę? Najnowsze badania wykazują, że z roku na rok, coraz więcej konsumentów i firm robi zakupy w sieci.
Nie bądź gorszy! Nie zostawaj w tyle!
Ty także wykorzystaj Internet i jego możliwości do zwiększenia swoich zysków i budowania marki swojej firmy wśród milionów użytkowników.

Z myślą o naszych Klientach opracowaliśmy własny system administracji e-sklepu, z możliwością dowolnej adaptacji do potrzeb konkretnego projektu. Administracja sklepu (CMS) jest oparta o autorski system CMS i spełnia wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do prowadzenia e-sklepu. Projektowanie sklepów internetowych odbywa się w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą co pozwala osiągnąć bardzo doby efekt końcowy.

Oferujemy również sklepy internetowe oparte o rozwiązania komercyjne (OscGold) oraz silniki popularnych aplikacji e-commerce do wykorzystania w danym projekcie.
Specjalizujemy się w Virtuemart, Prestashop, osCommerce, OscGold, OpenCart i wielu innych.
W praktyce jesteśmy w stanie zbudować sklep internetowy w oparciu o dowolnie wybrany pakiet e-sklepu, dostosować go do potrzeb Klienta i uruchomić go na dowolnym serwerze.
zobacz realizacje

Reklama tradycyjnaartin.pl - projektowanie i budowa stron internetowych www, sklepy internetowe, systemy CMS, hosting, Prestashop, Virtuemart, studio reklamy Częstochowa